Rönesans’ın simge gökdelenine “Dünyanın En İyisi” ödülü

Çelik Yapıların Avantajları
Aralık 10, 2017
Su Yalıtımı Zorunlu Hale Geldi
Aralık 10, 2017
Hepsini Getir

Rönesans’ın simge gökdelenine “Dünyanın En İyisi” ödülü

Rönesans’ın simge gökdelenine “Dünyanın En İyisi” ödülü

Rönesans’ın, Moskova’nın simgesi Moscow City’de hayata geçirdiği gökdelen projesi “Neva Towers”, Avrupa’dan sonra dünyanın da “en iyileri” arasındaki yerini aldı.

Rusya’da emlak sektörünün durgunluk yaşadığı bir dönemde, şehrin “21. Yüzyıl simgesi” merkezi ii alanı kompleksi “Moscow City”de yükselen Neva Towers, Rusların yani sıra, Çin başta olmak üzere diğer yatırımcı ülke iş insanlarının da ilgisini çekti. Toplam 1.2 milyar dolar yatırımla hayata geçirilen Neva Towers, Rönesans Holding imzasını taşıyor.

Geçtiğimiz günlerde Londra’da sahiplerini bulan, European Property Awards (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) kapsamında “Avrupa’nın En İyi Çok Katlı Konut Projesi” ve “Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi” kategorilerinde ödüle layık görülen Neva Towers, bu kez de bulundukları bölgelerde ‘en iyi’ seçilen projelerin dünya birinciliği için yarıştığı ve gayrimenkul dünyasının “Oscar”ları olarak da tanımlanan “International Property Awards” finaline kaldı.

70 kişilik uluslararası multidisipliner jüri heyeti tarafından yapılan değerlendirme sonucunda, ABD’den Dubai’ye, Hong Kong’dan Avustralya’ya kadar dünyanın farklı bölgelerinden birçok seçkin projeyi geride bırakan Neva Towers, “Uluslararası Çok Katlı Konut Projesi” kategorisinde “Dünyanın En İyisi” seçilerek büyük bir başarının sahibi oldu. Rönesans Holding’in imzasını taşıyan Neva Towers, Rusya’nın bu kategoride ödül alan ilk projesi olarak da tarihe geçti. Neva Towers’ın birinci konut kule ve podyum alanının Aralık 2018’de, ikinci kulenin ise 2020 yılında tamamlanması hedefleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × two =