Paslanmaz Korkuluk

Paslanmaz Korkuluk

Paslanmaz Korkuluk şık, modern, dış etkilere karşı dayanımlı ve boya gerektirmeyen bir yapı elemanıdır.

Adından da anlaşılacağı üzere doğru sınıfta kullanılan paslanmaz korkuluk ürünleri pas tutmaz. Ancak iç mekanlarda kullanıma uygun sınıfta yer alan paslanmaz korkuluk ürünleri, dış mekanlarda uygulanırsa zamanla paslanmaya başlar. Özellikle yat ve gemi sektöründe bu durum çok önem arz etmektedir.

Konutlarda, havuz kenarlarında, çatılarda v.b. uygulama alanlarında uygun paslanmaz çelik sınıfının uygulandığından emin olmalısınız. Aksi takdirde paslanmaz çelik korkulukların çok kısa sürede pas tutacaktır. Bu da yaptırmış olduğunuz kişi ve kuruluşla aranızda sorunların çıkmasına sebep olacaktır. Paslanmaz korkuluklarda, AISI 304 veya AISI 316 kalite paslanmaz çelik sınıfında yer alan malzemeler kullanılmaktadır.

Paslanmaz çelik korkuluk yaptırdığınız firmaya hangi sınıf malzeme kullanacağını ve garanti verip vermediğini sorunuz!

 Paslanmaz Korkuluk Uygulama Alanları

Paslanmaz çelik korkuluklar konut, iş yeri, fabrika, metro ve tren istasyonları, otobüs terminallerinde, alışveriş merkezlerinde ve birçok alanda uygulanmaktadır.

Ülkemizde paslanmaz çelik korkulukların kullanımının artmasının sebebi dayanımı, periyodik temizliğinin yapılmasıyla bakım gerektirmemesi ve uygulandığı alanlarda mimari tasarıma katkı sağlamasıdır.

Paslanmaz Korkuluk Uygulaması

Paslanmaz çelik korkulukların projeye özgü uygulama çeşitleri bulunmaktadır. Mimari gereksinimlerimler, maliyetler veya farklı sebepler göz önüne alınarak uygulamalarda farklılıklara gidilebilmektedir.

PYS Paslanmaz Yapı Sistemleri projenize özgü hazırladığı paslanmaz çelik korkulukları uzman kadrosu ile montaj yapmaktadır.

Sizin için projenin özellikleri ve ölçülerinde CNC makinelerin ve özel tasarım yazılımlarıyla oluşturulan paslanmaz çelik korkuluklar uygulama yapılacak şantiye alanına ambalajında sevk edilmekte, montaj ekiplerince tamamlanarak yine ambalajlı teslim edilmektedir.

Paslanmaz Korkuluk Fiyatları

PYS Paslanmaz Yapı Sistemleri, uzman teknik kadrosu ile projenizin gereksinimleri doğrultusunda paslanmaz çelik korkuluklarınıza en uygun fiyatı sunmaktadır. Fiyatın hazırlanması sırasında öncelikle sizlerin istekleri baz alınır. Bu doğrultuda teknik gereksinimlerle fiyat teklifleri oluşturulur. Paslanmaz korkuluklar paslanmaz çelik boru, paslanmaz çelik profiller, paslanmaz lamalar, cam, ahşap gibi ürünlerden yapılmaktadır. Bu faktörlerin varlığından net fiyat sunulamamaktadır. Ancak ortalama olarak 200TL/mt den başlayan fiyatlarla montajlı olarak yapılabilmektedir. Bu fiyat malzeme cinsi ve kalınlıkları, uygulama yeri, tasarım ve birçok sebepten ötürü değişebilmektedir.

Projeniz için mutlaka sizin için oluşturacağımız indirimli fiyatla ulaşmak için bizimle iletişime geçiniz!

Paslanmaz Korkuluk Modelleri