Paslanmaz Cam Korkuluk

Camlı Korkuluk

 

Cam korkuluklar, özellikle görüntüyü kesmemesi yönüyle ortaya çıkmaktadır. Şeffaf cam sayesinde, cam korkuluklar ile mekân bölünmemekte ve daha geniş bir alan izlenimi yaratmaktadır. Günümüz hayat şartları, yoğun gündelik hayat, insan ruhunun daralmasına sebep olmakta, ev, iş ve sosyal hayatımızı sürdürdüğümüz alanlardaki ferahlık ruhumuzdaki daralmayı azaltmaktadır. Bunun yanında şeffaf cam yanında renkli cam uygulamaları da mevcuttur. Renkli cam korkuluklarında, renkli cam uygulandığı alana farklılık katarak mutlu yaşam için bize hizmet eder.

Algılar, hayatımıza yön veren bir kavram. Hayatımızı buna göre şekillendirdiğimiz itiraz edemeyeceğimiz bir husus. Algı yönetimi ev, iş ve sosyal hayatta önem arz eden bir husus olduğuna göre, bulunduğumuz, hayatımızı geçirdiğimiz alanların da modern, estetik ve prestijli yerler olmasını istiyoruz. Cam korkuluklar da bu etkileri içinde bulunduran bir korkuluk şeklidir. Evlerimizdeki cam balkon korkuluklarıyla, ziyaretimize gelen misafirleri etkilemenin bir parçası, ofis ve iş yerlerindeki cam korkuluklar çalışanlara ve müşterilerimize modern çizgisi ve şıklığı ile güven duygusunu arttırmaktadır. Prestijli yapılarda olmak insan ruhuna pozitif etki eden bir durumdur. Prestijli yapılarda da cam korkuluk vazgeçilmez bir mimari unsurdur.

Cam Balkon Korkuluğu

Balkonlar, hayatımızda güzel anları yaşadığımız, ailemiz ve sevdiklerimizle güzel vakit geçirdiğimiz yaşam alanlarından biridir. Bu güzel yaşam alanlarının da şık ve güzel olmasını isteriz. Cam balkon korkulukları da şıklıklarıyla ev ve iş yerlerimize değer katarlar. PYS Paslanmaz Yapı Sistemleri, bu güzel yaşam alanlarınızın hayata geçmesinde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır. Burada sizlerle birbirinden şık ve güzel balkon korkuluklarından bazılarını paylaşıyoruz.

 

Cam Merdiven Korkuluğu

Merdivenler hayatımızda önemli yer almaktadır. Tasarımında kullanım rahatlığının ön sıraya alındığı merdivenlerde yer alan cam merdiven korkulukları da önem arz etmektedir. Cam merdiven korkuluklarında dikkat edilmesi gereken husus merdivenle uyum içinde olmasıdır. PYS Paslanmaz Yapı Sistemleri, cam merdiven korkuluklarında farklı renklerde cam kullanarak tasarımda çeşitliliğe gitmektedir.

Cam Korkuluk Detayı Korkuluk dwg

Cam korkuluklara ilişkin bir çok detay mevcuttur. Bu detaylardan birkaçını sizinle paylaşıyoruz. Yukarıdaki linke tıklayarak autocad otramındaki cam korkuluk dwg dosyalarına ulaşabilirsiniz