Paslanmaz Küpeşte Korkuluk

Galvanizli Gemici Merdiveni
Aralık 11, 2017
Paslanmaz Küpeşte Korkuluk Fiyatları
Aralık 13, 2017
Hepsini Getir

Paslanmaz Küpeşte Korkuluk

Paslanmaz Küpeşte Korkuluk

Paslanmaz küpeşte korkuluk, yapılarınızda merdiven, balkon, teras gibi mahallerde güvenlik, tutunma, dekorasyon öğesi gibi amaçlarla yapılan görsel bir yapı elemanıdır.

Paslanmaz küpeşte korkuluk, bir yapı öğesi olarak mimaride önem arz eder. Görsel bir malzeme olan paslanmaz küpeşte korkuluk yapıda tamamlayıcı bir unsur ve ayrıca prestij açısından da günümüzde önem arz etmektedir.

Paslanmaz küpeşte korkuluk, farklı türlerde imal edilebilmektedir. Boru profil paslanmaz küpeşte korkuluk, kutu profil paslanmaz küpeşte korkuluk, ahşap profil paslanmaz küpeşte korkuluk, lama paslanmaz küpeşte korkuluk gibi modellerde yapılabilir.

Boru Profil Paslanmaz Küpeşte Korkuluk Model Örnekleri

paslanmazkorkuluk3        

Kutu Profil Paslanmaz Küpeşte Korkuluk Model Örnekleri

       

Ahşap Profil Paslanmaz Küpeşte Korkuluk Model Örnekleri

       

Lama Paslanmaz Küpeşte Korkuluk Model Örnekleri

     

 

 

Farklı türlerde yapılan paslanmaz küpeşte korkuluklar ev, işyeri, ofis, avm, hastahane, kamu binaları, hava limanları, metro, tren, metrobüs istasyonları gibi birçok alanda uygulanır. Merdivenler, teraslar, galeriler, havuz kenarları paslanmaz küpeşte korkuluk uygulamalarını gördüğümüz yerlerdir.

Ülkemizde genel olarak uygulanan paslanmaz küpeşte korkuluk modeli üç emniyet şeritli modeldir. Bu modelde ki küpeşte korkuluk sistemi, dikmelere üç adet yatay emniyet şeridinin monte edilmesi ve üzerine de boru profil küpeşte bağlanması ile oluşturulur.

Yapılarınızda PYS Paslanmaz Yapı Sistemleri farkıyla küpeşte korkuluk yaptırma için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty − ten =