Paslanmaz Cam Korkuluklar

Paslanmaz Kullanım Alanları
Ocak 10, 2017
Paslanmaz Saçak Sundurma Kanopi
Ocak 10, 2017
Hepsini Getir

Paslanmaz Cam Korkuluklar

Spigot Bağlantılı Cam Korkuluk Modeli 3

Paslanmaz Cam Korkuluk şık, modern, dış etkilere karşı dayanımlı ve boya gerektirmeyen ve en önemlisi uygulandığı alanı farklılaştıran bir yapı elemanıdır.

 

Paslanmaz cam korkuluklar, paslanmaz profil, lama, ahşap ve camın kombinasyonuyla uygulanmaktadır. Kullanılan camlar lamine ve temperlidir. Camın lamine ve temperli olmasıyla kırılma ve dağılma özelliği ortadan yok olur.

 

Paslanmaz cam korkuluklar uygulandığı alanı farklılaştırır. Ferah ve geniş alanlar sunar. İnsan görüşünün kısıtlanmaması sayesinde mekanlar daha bir genişlik kazanır.

 

Konutlarda, havuz kenarlarında, iş merkezi ve plazalarda, alışveriş merkezlerinde ve birçok alanda paslanmaz cam korkuluklar sıklıkla uygulanmaktadır.

 

Paslanmaz cam korkuluk yaptırdığınız firmaya hangi sınıf malzeme kullanacağını ve garanti verip vermediğini sorunuz!

 

 

Paslanmaz Cam Korkuluk Uygulama Alanları

 

Paslanmaz cam korkuluklar konut, iş yeri, fabrika, metro ve tren istasyonları, otobüs terminallerinde, alışveriş merkezlerinde ve birçok alanda uygulanmaktadır.

 

Ülkemizde paslanmaz çelik korkulukların kullanımının artmasının sebebi dayanımı, periyodik temizliğinin yapılmasıyla bakım gerektirmemesi ve uygulandığı alanlarda mimari tasarıma katkı sağlamasıdır.

 

Paslanmaz Cam Korkuluk Uygulaması

 

Paslanmaz cam korkulukların projeye özgü uygulama çeşitleri bulunmaktadır. Mimari gereksinimlerimler, maliyetler veya farklı sebepler göz önüne alınarak uygulamalarda farklılıklara gidilebilmektedir.

 

Paslanmaz Yapı Sistemleri projenize özgü hazırladığı paslanmaz cam korkulukları uzman kadrosu ile montaj yapmaktadır.

 

Sizin için projenin özellikleri ve ölçülerinde CNC makinelerin ve özel tasarım yazılımlarıyla oluşturulan paslanmaz cam korkuluklar uygulama yapılacak şantiye alanına ambalajında sevk edilmekte, montaj ekiplerince tamamlanarak yine ambalajlı teslim edilmektedir.

 

 

 

 

Paslanmaz Cam Korkuluk Fiyatları

 

Paslanmaz Yapı Sistemleri, uzman teknik kadrosu ile projenizin gereksinimleri doğrultusunda paslanmaz cam korkuluklarınıza en uygun fiyatı sunmaktadır.

 

Fiyatın hazırlanması sırasında öncelikle sizlerin istekleri baz alınır. Bu doğrultuda teknik gereksinimlerle fiyat teklifleri oluşturulur.

 

Paslanmaz cam korkuluklar paslanmaz çelik boru, paslanmaz çelik profiller, paslanmaz lamalar, cam, ahşap gibi ürünlerden yapılmaktadır. Bu faktörlerin varlığından net fiyat sunulamamaktadır. Ancak ortalama olarak 350TL/mt den başlayan fiyatlarla montajlı olarak yapılabilmektedir.

 

Bu fiyat malzeme cinsi ve kalınlıkları, uygulama yeri, tasarım ve birçok sebepten ötürü değişebilmektedir.

 

Projeniz için mutlaka sizin için oluşturacağımız indirimli fiyatlı almalısınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 + 11 =