Krom Sundurma

Paslanmaz Çelik İmalatı
Kasım 18, 2017
Paslanmaz Çelik Malzeme Kodları
Kasım 20, 2017
Hepsini Getir

Krom Sundurma

Krom Sundurma

PYS Paslanmaz Yapı Sistemleri, Krom sundurma ya da diğer tanımlamalarıyla krom kanopi, paslanmaz kanopi, paslanmaz çelik kanopi, camlı sundurma, paslanmaz sundurma, camlı kanopi, krom saçak, paslanmaz saçak, paslanmaz çelik saçak, cam saçak; binaların girişlerine, alışveriş merkezleri veya plazaların girişlerine, metro giriş veya çıkışlarına, fabrika, işyeri, güvenlik noktaları, akaryakıt istasyonları gibi bir çok yapı da kullanılmaktadır.

Krom sundurmalar, lazer vasıtasıyla kesilen 8 veya 10 mm krom saçtan imal edilen konsollar vasıtasıyla elde edilmektedir.

Krom Sundurma

Krom Sundurma

Krom Sundurma

Krom Sundurma

Krom Sundurma

Krom Sundurma

Krom Sundurma

Krom Sundurma

Krom sundurmaların tasarımında yapının bulunduğu iklim koşulları göz önüne alınmalıdır. Özellikle kar yağışının yoğun olduğu yerlerde kar yükü muhakkak göz önüne alınmalı ve konsol kesitleri buna göre hesaplanmalıdır.

Krom sundurmalar, uygulandıkları yapıya modern ve şık bir görünüm kazandırmaktadır. Krom sundurmalarda yüzey olarak parlak veya satina yapılabilir. Kullanılan krom kalitesi AISI 304 kalite altında olmamalıdır. Uygulayıcı firmanın bu konuda istenilmesi halinde laboratuvar raporunu sunması gerekir. AISI 304 kalite altında kullanılacak krom zaman içinde korozyona uğrar. Bu da paslanma olarak tabir edilen sonuca ulaştırır. Uygulayıcı firmanın bu konuda garanti vermesi gerekmektedir.

Krom sundurma fiyatları, uygulanacak sisteme, ne kadar bir alanı kapatacağına, üzerine konulacak camın özellik ve kalınlığında göre değişkenlik gösterir.

Krom sundurma fiyatları, güncel olarak değişmektedir. Kromun güncel fiyatı esas alınarak fiyat hazırlanır.

Krom sundurma fiyatı almak için firmamızın iletişim adresi ve telefonundan ulaşarak irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 + 3 =