Krom Korkuluk

Krom Korkuluk Fiyatları
Ekim 17, 2017
Krom Korkuluk Birim Fiyatı
Kasım 18, 2017
Hepsini Getir

Krom Korkuluk

Krom Korkuluk

PYS Paslanmaz Yapı Sistemleri, krom korkuluk üretiminde sektöründe öncü, uyguladığı fiyat politikasıyla da müşterilerini memnun etmiştir. Bu memnuniyet sahibi müşterilerimiz yapılan işin kalitesinden de son derece mutludur.

PYS Paslanmaz Yapı Sistemleri, krom korkuluk ürününü çeşitli tiplerde yapabilmektedir.

Krom Korkuluk Modelleri;

1-      Boru profil dikmeli krom korkuluk

2-      Kutu profil dikmeli krom korkuluk

3-      Lama dikmeli krom korkuluk

4-      Cam krom korkuluk

5-      Ahşap krom korkuluk

6-      Halatlı krom korkuluk

Üretimini yaptığımız krom korkuluklar yurtiçi ve yurtdışı birçok projede yer almıştır. Tasarımda farklılıklar yaparak uygulanacağı alanı değiştiren krom korkuluklar her zevke hitap edebilmektedir.

 

Krom korkuluk fiyatları seçilen modele göre değişmektedir. Fiyatı etkileyen faktörler; birinci sırada USD de ki değişmedir. Amerikan doları kurunun değişmesi, USD karşılığında yurtdışından ithal edilen krom malzemeleri etkilemektedir. Diğer faktörler; seçilen modeldir. Kullanılan malzeme arttıkça fiyatta değişmektedir. Güncel fiyata, firmamıza ulaşarak seçtiğiniz modeli belirtmeniz halinde ulaşabilirsiniz.

PYS Paslanmaz Yapı Sistemleri, her türlü Paslanmaz korkuluk modelleri üretebilme ve montaj yapabilme yeterliliğine sahiptir. Tarafınızca tasarlanmış projenizin daha ekonomik, kaliteli, zamanında ve deneyimli kadro ile hayat geçmesi için bizimle irtibata geçmelisiniz.

Paslanmaz korkuluk fiyatı modellere göre değişkenlik gösterir. Standart Ø 51 lik boru küpeşteli, Ø 32 lik boru dikmeli ve üç sıra Ø 16 lık emniyet şeritli paslanmaz korkuluk fiyatı 99 TL den başlamaktadır.

Krom korkuluk standart modelimiz MSB.805/A-Y pozuna uygundur.

Krom korkuluk ödemelerinizde kredi kartına 9 aya varan taksit imkanından yararlanabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 − 8 =