Hakkımızda

Paslanmaz Yapı Sistemleri

Paslanmaz Yapı Sistemleri, tasarımları, malzemeleri üreten ve sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak için olağanüstü kalite ve mimaride korkuluk, korkuluk sistemleri ve diğer yapı öğelerini biçimlendiren bir firmadır. Müşterilerimizin kendine özgü gereksinimleri ve paslanmaz yapı sistemleri projelerini desteklemek için tasarlanmış kapsamlı bir hizmet paketi sunuyoruz.

Projelerinizin çözümü için soru ve sorularınız için bize ulaşın.

Teknik Satış & Destek

Bizim teknik satış ekibi tasarım, bağlama yöntemleri konusunda deneyimli mühendislerimizin yardımıyla projenizi desteklemektedir. Projenizin kesinlikle belirlenen bütçe, doğru ve zamanında yapılması için Paslanmaz Yapı Sistemleri’ nden mühendislik, tasarım, bütçe ve proje yönetimi için destek alabilirsiniz.

Proje Yönetimi ve Planlama

Paslanmaz Yapı Sistemleri nin sorumlu ve bilgili yönetim ekibi, projelerinizin doğru yapılması için gerekli deneyime sahiptir. Proje yöneticilerimiz zamanın değerli olduğunu biliyor ve etkili bir şekilde projenin her aşaması boyunca güncellemeleri yaparak, gerekli iletişim kanalları ile projenin doğru zamanda tamamlanmasını sağlıyor.

Mühendislik ve Tasarım

Paslanmaz Yapı Sistemleri’ nin teknik satış ekibi ve profesyonel mühendislerimiz ile tasarım aşamasında sizinle çalışarak pahallı hatalardan kaçınılmasını ve yapım sırasında projenizin başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Biz, düzenli olarak müşterilerimize uygulamalar hakkında bilgi paylaşarak uygulamaların doğru yapımını sağlıyoruz.

İmalat

Paslanmaz Yapı Sistemleri, korkuluk, korkuluk sistemleri ve diğer yapı öğelerini İstanbul’ da üretmektedir. Büyük projeleri yürütebilecek donanımlı, ama kaliteye odaklanarak en küçük projelerde de gerekli dikkati sağlamak için kendi yeteneklerimize güveniyoruz. Biz, yüksek kaliteli, mükemmel uyumlu sistemleri ve parçaların üretimini sağlamak için kapsamlı kalite yönetimini uygulamaktayız.

Kurulum

Biz, projeye uygun olarak özel yapı öğelerinizin montajı için profesyonel montaj hizmetlerini de sunmaktayız.