En Uygun Paslanmaz Küpeşte Korkuluk Fiyatları

Paslanmaz Küpeşte Korkuluk Fiyatları
Aralık 13, 2017
Paslanmaz Korkuluk Krom Korkuluk
Aralık 17, 2017
Hepsini Getir

En Uygun Paslanmaz Küpeşte Korkuluk Fiyatları

En Uygun Paslanmaz Korkuluk Fiyatları

En Uygun Paslanmaz Korkuluk Fiyatı

Paslanmaz Korkuluk Fiyatları

Paslanmaz çelik korkuluk yapımı bir sorun olmadığı takdirde yapı ömrü kadar hayatına devam eden yapı elemanıdır. Bu sebepten ötürü paslanmaz çelik korkuluk küpeşte korkuluk yaptırmadan önce kapsamlı bir fiyat araştırması içine gireriz. Biz de PYS Paslanmaz Yapı Sistemleri olarak bu sürecinizi kolaylaştırmak ve size en uygun paslanmaz çelik korkuluk küpeşte fiyatları sunmak için bilgilerimizi paylaştık.

1-      Paslanmaz çelik korkuluk fiyatı listesi

2-      Paslanmaz çelik korkuluk küpeşte fiyat hesaplama

3-      Paslanmaz çelik korkuluk küpeşte fiyat hesaplama yapılırken nelere dikkat edilir?

4-      Paslanmaz çelik korkuluk küpeşte kullanılacak malzeme seçimi fiyata etki eder mi?

5-      Paslanmaz çelik korkuluk küpeşte yapımı ne kadar sürer?

6-      Paslanmaz çelik korkuluk küpeşte yapan firmadan beklentileriniz?

7-      Paslanmaz çelik korkuluk küpeşte  nerelere yapılmalı?

8-      Paslanmaz çelik korkuluk küpeşte  yaptıranların yorumları

 

 

Paslanmaz Korkuluk Küpeşte Fiyat Tablosu

Bu tablo ile fiyatları görebilir ve bu sayede yaptırmak istediğiniz paslanmaz çelik korkuluk küpeşte için size bütçe oluşturma da kolaylık sağlar. PYS Paslanmaz Yapı Sistemleri olarak hazırladığımız tabloda fiyatları inceledikten sonra bizimle iletişime geçip keşif talebinde bulunabilirsiniz. Tablodaki fiyatların tahmini olduğunu ve uygulanacak yere göre değişiklikler göstereceğini belirterek sizi paslanmaz korkuluk fiyatları tablosuyla baş başa bırakıyoruz.

 

Paslanmaz Çelik Korkuluk  Fiyatları2017

0-100 mt arası 100-200 mt arası 200-300 mt arası
Ürün Kodu Ürün Açıklaması
PYSK01 2 emniyet şeritli paslanmaz çelik  korkuluk küpeşte fiyatı 159-TL/MT 139-TL/MT 129-TL/MT
PYSK02 3 emniyet şeritli paslanmaz çelik korkuluk küpeşte fiyatı 179-TL/MT 159-TL/MT 149-TL/MT
PYSK03 4 emniyet şeritli paslanmaz çelik korkuluk küpeşte fiyatı 199-TL/MT 179-TL/MT 169-TL/MT
PYSK04 5 emniyet şeritli paslanmaz çelik korkuluk küpeşte fiyatı 219-TL/MT 199-TL/MT 189-TL/MT
PYSK05 6 emniyet şeritli paslanmaz çelik korkuluk küpeşte fiyatı 239-TL/MT 219-TL/MT 209-TL/MT
PYSK06 Parapet üstü tek emniyet şeritli paslanmaz çelik korkuluk küpeşte fiyatı 109-TL/MT 89-TL/MT 79-TL/MT

 

Burada belirtilen fiyatlar taban fiyatlar olup, uygulama yapılacak yerin keşfinden sonra net fiyat verileceğini belirtip sizi keşif için bizimle iletişime davet ediyoruz.

Paslanmaz Çelik Korkuluk Küpeşte Fiyat Hesaplama

Paslanmaz çelik korkuluk küpeşte fiyat hesaplama aradığınızda kolayca size hizmet verecek paslanmaz çelik korkuluk küpeşte fiyat tablosunu bir önceki maddede size sunmuştuk. Paslanmaz çelik korkuluk uygulamasının yapılacağı yeri öncelikle metre vasıtasıyla ölçümleyin. Elde ettiğiniz toplam uzunluğu tablodaki değeri ile çarparak tahmini paslanmaz çelik korkuluk  fiyatına ulaşabilirsiniz.

Paslanmaz Çelik Korkuluk Fiyat Hesaplaması Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

PYS Paslanmaz Yapı Sistemleri, paslanmaz korkuluk fiyatlarını hesaplarken birçok faktör göz önünde bulundurulmaktadır. Bu faktörlerin arasında uygulama yapılacak yerin durumu birinci faktördür. Daha sonra işin toplam metrajı, istenilen korkuluk modeli gelir. Her yapı birbirinden farklı ve kendine has detayları olduğu için fiyatlar tahmini olarak verilerek ön bilgi oluşturulmuştur. Yapının keşfi sırasında teknik personelimiz incelemesini tamamlar ve o şekilde paslanmaz korkuluk fiyat hesaplama işlemi gerçekleşir.

Paslanmaz Korkuluk Fiyatı

Paslanmaz Çelik Korkuluklarda Kullanılacak Malzeme Seçimi Fiyata Etki Eder Mi?

Yapıda uygulama yapılmadan önce paslanmaz çelik korkuluk kullanılacak malzeme seçiminin de önceden yapılması gereklidir. Eğer iyi bir malzeme seçimi yapılırsa hem daha uzun vadeli hem de şık bir uygulama ortaya çıkar. Kullanılacak malzemeyi yapı sahibi ile teknik personelimizin ortaklaşa yapmasını tavsiye ederiz. Kullanılacak olan malzeme seçiminin fiyata PYS Paslanmaz Yapı Sistemleri olarak etki etmeyeceğini söyleyebiliriz. PYS Paslanmaz Yapı Sistemleri olarak yüksek standartlara sahip 1. Kalite paslanmaz çelik malzeme ile çalışarak müşteriye hizmet vermeyi kendine ilke edinmiş bir firma olduğumuzdan bu tür kavramlar bizim için fiyata etki eder bir durumda değildir.

Paslanmaz Korkuluk Yapımı Ne Kadar Sürer?

Paslanmaz çelik korkuluk yapımının süresi uygulama yapılacak yere ve metraja bağlı olarak değişmektedir.  Burada binalarda karşılaşılacak ilave durumlar süre konusunda değişiklikler göstermeye neden olur. Proje yöneticisi ve teknik personelin yaptığı keşif sırasında bu süre ortalama olarak belirlenir.

Paslanmaz Korkuluk Yapan Firmadan Beklentileriniz?

Türkiye‘ de nüfusun büyük bir bölümü büyük şehirlerde yaşamaktadır. Bu da birçok sorunun toplumun önüne çıkmasına sebep olmaktadır.

Paslanmaz çelik korkuluk yapan firmalar günümüzün etkili iletişim araçlarını kullanmalı, müşteri ile firma arasında güvenin kurulması ile başlayan süreç işin bitimine kadar devam etmelidir. Oluşan samimiyet, firmadan fikir alma sürecine kadar ilerlemelidir. Proje yöneticisi, yanlış bir istekte bulunduğunda firma teknik personeli bunu samimiyet ile söylemelidir. Bu olmadığı zaman ortada güven kalmaz.

Teknik personel kendini müşteri yerine koyup onun adına da düşünmelidir. Teknik detaylar konusunda proje yöneticisini bilgilendirerek karşılıklı güvenin artmasını sağlamalıdır.

İşini severek yapan teknik personel kadrosuna sahip PYS Paslanmaz Yapı Sistemleri ile daha başarılı projelerin oluşturulması sağlanır. Siz de, sizin yerinize düşünen, farklı detaylar sunan ve içten firma teknik personelini seçerken itina göstermelisiniz.

Paslanmaz Korkuluk Fiyatları


Krom Korkuluk Fiyatları

 

Paslanmaz Çelik Korkuluk Nerelere Yapılmalı?

Paslanmaz çelik korkuluk yapan firmadan beklentilerinizi bir önceki başlıkta incelemiştir. Sırada paslanmaz çelik korkuluk nerelere yapılır sorusunun cevabını bulmaya geldi. Korkuluk yapımı sırasında hatalı bir karar verdiğinizde teknik personelimizin fikrini kolaylıkla ifade edebilmesi gerekir.

Örneğin, paslanmaz çelik korkuluğu 90 cm altında bir yükseklikte istediniz. Bu durumda teknik personelimiz size doğru uygulama yüksekliği hakkında uyarıda bulunur.

Ya da, montaj sırasında küpeştenin bağlanma noktası hakkında bir detay istemediniz. Bu durumda, üst küpeştenin, paslanmaz korkuluğun sallanmaması için muhakkak bağlanması hususunda ki uyarısına uymanız gerekir.

Sonuç olarak size, paslanmaz korkuluk fiyat tablosu, paslanmaz korkuluk fiyat hesaplama, paslanmaz çelik korkuluk yapılırken nelere dikkat edilir, paslanmaz küpeşte korkuluk kullanılacak malzeme seçimi fiyata etki eder mi, paslanmaz çelik küpeşte korkuluk yapımı ne kadar sürer, paslanmaz çelik korkuluk yapan firmadan beklentileriniz, paslanmaz küpeşte korkuluk nerelere yapılması konularını paylaştık. Ayrıca paslanmaz küpeşte korkuluk yaptıranların yorumlarını da görebilirsiniz.

Paslanmaz Çelik Korkuluk


Paslanmaz çelik korkuluk

Paslanmaz çelik korkuluk yaptıranların yorumları

Paslanmaz çelik korkuluk yaptıranların yorumlarını sizinle paylaşıyoruz.

“Temiz çalıştıkları için teşekkürler”- İsmet Yıldırım

Apartmanımızda paslanmaz korkuluk yapılacağını duyunca oldukça endişelenmiştim. Ancak gelen usta ve teknik personelin temiz, güler yüzlü tavırları sayesinde bu endişemin yersiz olduğunu anladım.

“Verdikleri fikir sayesinde işyerimiz bambaşka bir hal aldı.”- Yıldız Akar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen − two =