2018 Yılı Korkuluk Modelleri

İlginizi Çekebilecek Korkuluk Gifleri
Ocak 24, 2018
Paslanmaz Çelik Neden PASLANIR ?
Şubat 20, 2018
Hepsini Getir

2018 Yılı Korkuluk Modelleri

2018 Yılı Korkuluk Modelleri

2018 Yılı Korkuluk Modelleri

2018 Yılı Korkuluk Modelleri

PYS Paslanmaz Yapı Sistemleri, sizlere içine girdiğimiz bu yılda çevremizde sıklıkla görmeye başlayacağımız korkuluk modellerini sunmaktadır. Uygun fiyatlı ve kaliteli korkulukların adresi olan firmamız hayatınıza renk katmaya bu yılda da devam edecektir.

Yaşam alanlarının vazgeçilmez mimari öğesi olan korkuluklarda bu yılki farklılıkları ve yeni tasarımları şimdi inceleyelim.

1- Bombe Camlı Balkon Korkuluğu

Cam, hayata bakışımızda kesintisiz ve engellemeyi ortadan kaldıran görsel bir üründür. Camdan yapılan balkon korkuluklarında 2018 yılında bombe cam ile yapılan balkon korkuluklarını artık daha fazla göreceğimiz bir yıl olacaktır. Bombe camlı balkon korkuluklar görselliğinin yanında, güvenlikten ödün vermeden dış dünya ile aranıza set çekmeden balkon keyfinizi yaşayabileceğiniz balkonların oluşması için ideal bir korkuluk sistemdir.

Bombe Camlı Balkon Korkuluğu

 

 

2- Fransız Balkon Halatlı Korkuluk

Fransız balkonlar, evlerimizin mimarisinde önemli bir yere sahiptir. Binamızın cephelerini farklılaştıran Fransız balkonlarda 2018 yılında halatlı korkuluk tasarımları öne çıkmaktadır. Paslanmaz çelik halat korkuluklar ile güzelleşen Fransız balkonlarımız, evlerimizin salonlarından dış dünyaya kesintisiz bakmamıza olanak tanır.

Fransız Balkon Halatlı Korkuluk

Fransız Balkon Halatlı Korkuluk

3- Paslanmaz Çelik Balkon Korkuluğu

Paslanmaz çelik balkon korkuluklarında sıradanlıktan sıkılanlar için yepyeni bir tasarımla 2018 yılında evlerinize ve villalarınızda fark yaratabilirsiniz. AISI 304 ve AISI 316 kalite paslanmaz çelikten yapılabilen paslanmaz balkon korkulukları komşularınızla aranızdaki farklılığın ilk adımı olacaktır.

Paslanmaz Çelik Balkon Korkuluğu

 

4- Camlı Balkon Korkuluk

Kesintisiz bir görüntü ve rüzgarın etkilerinden korunmak için ideal olan cam balkon korkuluklarında, 2018 yılında kanallı cam korkuluklar öne çıkmaktadır. Kanallı cam korkulukları ile zemin üstünde kanal sistemi dışında bir şey gözükmez ve sizin eşsiz deniz manzarasıyla aranız da engel teşkil etmez.

Camlı Balkon Korkuluk

Camlı Balkon Korkuluk

5- Paslanmaz Çelik Halatlı Merdiven Korkuluğu

Evlerimizin içindeki merdivenler için 2018 yılında dikey paslanmaz halatlı korkuluklar çok revaçta. Minimalist bir çizgide yer alan sert görünümlü, tavandan zemine kadar devam eden halatlar ile oldukça şık bir merdiven korkuluğuna sahip olabilirsiniz.

Paslanmaz Çelik Halatlı Merdiven Korkuluğu

6- Fransız Balkon Korkuluğu

2018 yılında Fransız balkonlarımız için bir başka modelde, birbirinden bağımsız paslanmaz çelik kutu profiller ile elde ettiğimiz bu modelimizde sıradanlıktan sıkılanlar için seçeneklerinizden biridir. Paslanmaz korkuluklarda sınırsız bir tasarım seçeneğiyle elde edilen paslanmaz çelik Fransız balkon korkuluğunun hayatınıza olumlu etkilerini yaşayabilirsiniz.

Fransız Balkon Korkuluğu

Fransız Balkon Korkuluğu

7- Teras Halatlı Korkuluk

Paslanmaz halatlar ile elde edilen korkuluklardan bir diğer 2018 yılında öne çıkan modelimiz de teraslarında farklılık yaşamak isteyenler için hazırladığımız paslanmaz halatlı korkuluklardır. Görüntünün kesilmesini istemeyenler ve güvenlikten ödün vermeyenler için bir başka seçenek de bu modelimizdir.

Teras Halatlı Korkuluk

8- Ledli Halatlı Korkuluk

Karanlıktan hoşlanmayanlar ve bahçelerimizde güzel görünümler elde etmek için 2018 yılında ledli paslanmaz halatlı korkuluklar sizlere ayrı bir seçenek oluşturuyor. Led sayesinde aydınlanan bahçelerinizde güvenlikten de ödün vermemiş oluyorsunuz. Hem ayrıca bahçe aydınlatma sistemi maliyetinden de kurtulmuş oluyorsunuz.

Ledli Halatlı Korkuluk

 

9- Merdiven Halatlı Korkuluk

Merdivenler için 2018 yılında yatay halatlı korkuluk modelimizde öne çıkmaktadır. Yatay olarak kullanılan halatlar ile güvenlikten ödün vermeden, kalın hatlı paslanmaz çelik profillerden kurtulmuş oluyorsunuz.

Merdiven Halatlı Korkuluk

10- Renkli Cam Balkon Korkulukları

Balkon korkuluklarında 2018 yılında renkli seçeneklerde mevcut. Renkli camlar ile hazırlanan balkon korkulukları sayesinde sıradanlıktan kurtulmuş oluyorsunuz. Renklerin hayatımıza olumlu katkılarını cam balkon korkulukları ile dahil etmiş olursunuz.

Renkli Cam Balkon Korkulukları

 

Bu yazımızda sizlerle 2018 yılı korkuluk modellerini incelemiş ve hayatınıza katkılarını sunmuş oluyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 − 16 =